El-afdelingen

Navn Stilling Telefon E-mail
Carsten H. Sørensen Afdelingsleder / Head of department
Autoriseret El-installatør
24287841 ch.sorensen@tji.dk
Hans Henrik Mørkehøj El-ingeniør / Electric engineer 24287849 hh.morkehoj@tji.dk
Hans S. Jensen El-tekniker / Electrical technician 24287858 hs.jensen@tji.dk
Henrik Rasmussen El-koordinator / Electrical coordinator 24287844 h.rasmussen@tji.dk
John Dam El-Serviceleder / Electrical Service leader 24287840 j.dam@tji.dk
Jonny B. Hansen El-tekniker / Electrical technician 24287884 jb.hansen@tji.dk
Kasper Broholm El-tekniker / Electrical technician 27747826 k.broholm@tji.dk
Kim Langerhuus El-tekniker / Electrical technician 27747830 k.langerhuus@tji.dk
Kristian T. Kristensen El-tekniker / Electrical technician 27747844 kt.kristensen@tji.dk
Lars Nygaard Teamleder / Team leader
Maskinmester / Engineer
24287847 l.nygaard@tji.dk
Marc F. Kristensen Teamleder / Team leader
El-installatør
24287843 mf.kristensen@tji.dk
Michael Laugesen El-tekniker / Electrical technician 27747852 m.laugesen@tji.dk
Mikkel Kiilerich El-tekniker / Electrical technician 24287885 m.kiilerich@tji.dk
Morten Lundby El-tekniker / Electrical technician 24287857 m.lundby@tji.dk
Rasmus Plats El-tekniker / Electrical technician 27747837 r.plats@tji.dk
Torben N. Sørensen Teamleder / Team leader
El-installatør
24287842 tn.sorensen@tji.dk
Navn, Title

Name, Title

Telefon

E-mail

Carsten H. Sørensen

Afdelingsleder / Head of department
Autoriseret El-installatør

24287841
ch.sorensen@tji.dk
Hans Henrik Mørkehøj

El-ingeniør / Electric engineer

24287849

hh.morkehoj@tji.dk

Hans S. Jensen

El-tekniker / Electrical technician

24287858
hs.jensen@tji.dk
Henrik Rasmussen

El-koordinator / Electrical coordinator

24287844
h.rasmussen@tji.dk
John Dam

El-Serviceleder / Electrical Service leader

24287840
j.dam@tji.dk
Jonny B. Hansen

El-tekniker / Electrical technician

24287884
jb.hansen@tji.dk
Kasper Broholm

El-tekniker / Electrical technician

27747826
k.broholm@tji.dk
Kristian T.  Kristensen

El-tekniker / Electrical technician

27747844
kt.kristensen@tji.dk
Kim Langerhuus

El-tekniker / Electrical technician

27747830
k.langerhuus@tji.dk
Lars Nygaard

Teamleder / Team leader
Maskinmester / Engineer

24287847
l.nygaard@tji.dk
Marc F. Kristensen

Teamleder / Team leader
El-installatør

24287843
mf.kristensen@tji.dk
Michael Laugesen

El-tekniker / Electrical technician

27747852
m.laugesen@tji.dk
Mikkel Kiilerich

El-tekniker / Electrical technician

24287885
m.kiilerich@tji.dk
Morten Lundby

El-tekniker / Electrical technician

24287857
m.lundby@tji.dk
Rasmus Plats

El-tekniker / Electrical technician

27747837
r.plats@tji.dk
Torben N. Sørensen

Teamleder / Team leader
El-installatør

24287842
tn.sorensen@tji.dk