Projektafdelingen

Navn Stilling Telefon E-mail
Leif Hornbak Salgs- og projektchef / Sales and project manager 24287887 l.hornbak@tji.dk
Alf R. Kristensen Ingeniør / Engineer 27747828 ar.kristensen@tji.dk
Claus Fjordbak Teamleder / Team leader
Civilingeniør / MSE
24287893 c.fjordbak@tji.dk
Erik Jessen Senioringeniør / Senior engineer 24287889 e.jessen@tji.dk
Henning Jørgensen Teamleder / Team leader
Ingeniør / Engineer
24287897 h.jorgensen@tji.dk
Klaus Schmidt Montageleder / Assembly leader 24287850 k.schmidt@tji.dk
Kristian Lund-Jensen Teknisk assistent / Technical assistent 27747857 k.lund-jensen@tji.dk
Leo Tjellesen Teknisk assistent / Technical assistent 27747834 l.tjellesen@tji.dk
Lissy F. Jensen Teknisk assistent / Technical assistent 27747833 lf.jensen@tji.dk
Mads Smed Christensen Civilingeniør / MSE 27747851 ms.christensen@tji.dk
Mette Thøstesen Ingeniør / Engineer 27747832 m.thostesen@tji.dk
Michael S. Bjerre Civilingeniør / MSE 27747854 ms.bjerre@tji.dk
Morten Krammer Ingeniør / Engineer 24287895 m.krammer@tji.dk
Ole Hyldahl Teamleder / Team leader
Ingeniør / Engineer
24287890 o.hyldahl@tji.dk
Rasmus Juul Ingeniør / Engineer 24287891 r.juul@tji.dk
Sissel Hågensen Civilingeniør / MSE 27747853 s.haagensen@tji.dk
Torben Clausen Ingeniør / Engineer 24287882 t.clausen@tji.dk
Navn
Stilling
Telefon
E-mail
Leif Hornbak
Salgs- og projektchef / Sales and project manager
24287887
l.hornbak@tji.dk
Alf R. Kristensen
Ingeniør / Engineer
27747828
ar.kristensen@tji.dk
Carsten Fruergaard
Ingeniør / Engineer
24287882
c.fruergaard@tji.dk
Claus Fjordbak
Teamleder / Team leader
Civilingeniør / MSE
24287893
c.fjordbak@tji.dk
Erik Jessen
Senioringeniør / Senior engineer
24287889
e.jessen@tji.dk
Henning Jørgensen
Teamleder / Team leader
Ingeniør / Engineer
24287897
h.jorgensen@tji.dk
Klaus Schmidt
Montageleder / Assembly leader
24287850
k.schmidt@tji.dk
Leo Tjellesen
Teknisk assistent / Technical assistent
27747834
l.tjellesen@tji.dk
Lissy F. Jensen
Teknisk assistent / Technical assistent
27747833
lf.jensen@tji.dk
Mads Smed Christensen
Civilingeniør / MSE
27747851
ms.christensen@tji.dk
Mette Thøstesen
Ingeniør / Engineer
27747832
m.thostesen@tji.dk
Michael S. Bjerre
Civilingeniør / MSE
27747854
ms.bjerre@tji.dk
Morten Krammer
Ingeniør / Engineer
24287895
m.krammer@tji.dk
Ole Hyldahl
Teamleder / Team leader
Ingeniør / Engineer
24287890
o.hyldahl@tji.dk
Rasmus Juul
Ingeniør / Engineer
24287891
r.juul@tji.dk