Salgsafdelingen

Navn Stilling Telefon E-mail
Leif Hornbak Salgs- og projektchef / Sales and project manager 24287887 l.hornbak@tji.dk

Fjernvarmeprojekter:
Jørn Christensen Salgskonsulent / Sales consultant 24287894 j.christensen@tji.dk

Fjernvarmeprodukter:
Claus Vestergaard Salgskonsulent / Sales consultant 27747856 c.vestergaard@tji.dk

Betonelementer:
Michael Pårup Konstruktør/Constructor 24287875 m.paarup@tji.dk

Betonelementer:
Eldin Jaganjac Ingeniør/Engineer 24287872 e.jaganjac@tji.dk

Betonprodukter:
Michael Jensen Salgskonsulent / Sales consultant 24287874 m.jensen@tji.dk

Færdigbeton:
Henning Lassen Blandemester / Sales consultant 75175223 h.lassen@tji.dk
Navn, Title
Name, Title
Telefon, E-mail
Phone, E-mail
Leif Hornbak
Salgs- og projektchef / Sales and project manager
24287887
l.hornbak@tji.dk
Jørn Christensen
Salgskonsulent / Sales consultant Fjernvarmeprojekter
24287894
j.christensen@tji.dk
Claus Vestergaard
Salgskonsulent / Sales consultant Fjernvarmeprodukter
27747856
c.vestergaard@tji.dk
Michael Pårup
Konstruktør/Constructor Betonelementer
24287875
m.paarup@tji.dk
Eldin Jaganjac
Ingeniør/Engineer Betonelementer
24287872
e.jaganjac@tji.dk
Michael Jensen
Salgskonsulent / Sales consultant Betonprodukter
24287874
m.jensen@tji.dk
Henning Lassen
Blandemester / Sales consultant Færdigbeton
75175223
h.lassen@tji.dk